Otwarte spotkanie dla chętnych do działania w Miasto Moje A w Nim

Otwarte spotkanie dla chętnych do działania w Miasto Moje A w Nim

21 maja 2014
/ / /
Comments Closed

Wkurza Cię wygląd Twojej okolicy opakowanej w bannery i obudowanej billboardami? Od dawna działasz sam, ale chcesz robić więcej? Masz pomysły, jak zmienić outdoorową rzeczywistość w Polsce? Przyjdź na otwarte spotkanie stowarzyszenia Miasto Moje A w Nim!

Szukamy osób, które chciałyby pomóc nam przygotować konkretne projekty i takich, które mają własną wizję radzenia sobie z wizualnym chaosem. Tych z odwagą i energią i tych, którzy najlepiej czują się projektując przed komputerem. Aktywistów, grafików, facebookowiczów, badaczy i zdzierających ulotki z przystanków w drodze do pracy. Poznajmy się i połączmy siły!

Zapraszamy 24 maja do Nie zawsze musi być chaos (Marszałkowska 19, wejście od ulicy Oleandrów). Start o godz. 11. A w planach:

I część (11-12:15)
Powitanie, prezentacja dotychczasowych i przyszłych działań stowarzyszenia Miasto Moje A w Nim.
Czas dla gości – przedstawienie się, parę słów o sobie.
Bank Pomysłów – szukamy chętnych do projektów, słuchamy uwag i pomysłów na nowe działania.

Przerwa (12:15-12:30)

II część (12:30-13:30)
Prezentacja – kilka słów o outdoorowych kwestiach prawnych i dobrych praktykach z nimi związanych. O co chodzi z parkiem kulturowym? Jak definiuje reklamy Prawo Budowlane? Czy miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego jest rzeczywiście nieskuteczny? Co mogą zrobić samorządy, żeby obronić się przed zalewem reklam?

 

pobrane

Comments are closed.