Przekazaliśmy pocztówki posłankom i posłom

Przekazaliśmy pocztówki posłankom i posłom

16 października 2013
/ / /
Comments Closed

W środę 9 października zorganizowaliśmy konferencję prasową z okazji przekazania pocztówek do Sejmu w ramach akcji „Wysoka izbo – posprzątaj reklamy!” Zanim do tego jednak doszło, przeżyliśmy chwile grozy.

Wszystko za sprawą błędu kuriera, który nie dotarł z pocztówką „Pozdrowienia z Polski” w przeddzień konferencji.  Pocztówka ta zawierała ważne postulaty mówiące o konieczności podwyższenia planowanej stawki opłaty dla samorządów gminnych od reklam oraz o konieczności dokonania zmian w ustawie o postępowaniu egzekucyjnym w administracji. Wiadomość ta o godz. 16 zmroziła koordynatora akcji Piotra Manowieckiego, który nie wyobrażał sobie przekazania pocztówek dla posłów i posłanek bez tej właśnie kartki.

Na szczęście sytuację uratował Krzysztof Kowalczyk, grafik komputerowy, autor grafiki rewersów, który przez noc wydrukował brakujące pocztówki i rano, przez 2 godziny, pomagał pakować przesyłkę do kopert. Potem wszystko już poszło gładko. Odpowiadaliśmy na pytania dziennikarzy i zanieśliśmy pocztówki do Sejmu.

Korzystając z okazji serdecznie chcemy podziękować Krzysztofowi, zdecydowanemu bohaterowi dnia, a także Wam, dzięki którym projekt mógł zostać zrealizowany.

W przyszłym tygodniu rozpoczynamy wysyłkę do stowarzyszeń i inicjatyw w całej Polsce oraz do osób, które dzięki zakupowi pocztówki pomogły sfinansować akcję.

konfa

niosą pocztówki

biuro pod 1

Comments are closed.