Skład Zarządu i Komisji Rewizyjnej

Zarząd Stowarzyszenia

krzysiek_madejski1Krzysztof Madejski – prezes Zarządu

Na co dzień pracuje w Fundacji ePaństwo zajmującej się promowaniem demokracji, otwartej oraz przejrzystej władzy i zaangażowania obywatelskiego za pomocą nowych technologii. Koordynuje Koduj dla Polski – społeczność deweloperów, grafików i aktywistów używających technologii do zmieniania swojego otoczenia. Współkoordynował projekt ParlData standaryzujący i udostępniający dane parlamentarne w 8 europejskich krajach, kierował także zespołem odpowiedzialnym za ogólnopolski portal Dane Publiczne.
W stowarzyszeniu koordynuje projekt Nie Wstydź Się Zerwać oraz odpowiada za zaplecze informatyczne.


aleksandraAleksandra Stępień-Dąbrowska – członkini Zarządu

Historyczka sztuki, zajmuje się powojenną architekturą Warszawy i badaniami nad przestrzenią miasta. Przygotowywała wykłady i oprowadzania dla Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, Fundacji Bęc Zmiana czy Festiwalu Nauki. Publikowała m.in. w internetowym portalu kwartalnika Res Publica Nowa, w 2+3D oraz w antologiach i wydawnictwach pokonferencyjnych „Postmodernizm polski. Architektura i urbanistyka” (Warszawa 2013), „Pod dyktando ideologii. Studia z dziejów architektury i urbanistyki w Polsce Ludowej” (Szczecin 2013).
Poprzednia prezeska stowarzyszenia, obecnie koordynuje szereg inicjatyw edukacyjnych.


ola leśnickaAleksandra Leśnicka – członkini Zarządu

Absolwentka stosunków międzynarodowych, zawodowo zajmuje się zarządzaniem zasobami ludzkimi.
W stowarzyszeniu zajmuje się m.in. organizacją konkursu „Miastoszpeciciel”.xawery_stanczykXawery Stańczyk – członek Zarządu

Magister kulturoznawstwa i stosowanych nauk społecznych na Uniwersytecie Warszawskim, autor rozprawy doktorskiej na temat kultury alternatywnej w Polsce w latach 1978-1996. Prowadził ćwiczenia w Instytucie Kultury Polskiej, współprowadził wykłady i seminaria w Instytucie Studiów Zaawansowanych. Członek Pracowni Studiów Miejskich IKP UW i Zespołu Badań Praktyk Późnej Nowoczesności. Autor blisko stu artykułów naukowych i popularno-naukowych, w latach 2010-2012. Redaktor działu Miasto on-line „Res Publiki Nowej”, regularnie współpracował m.in. z „Lampą”, „Stolicą”, „Arteonem” i „Przekrojem”, a publikował także w „Kulturze Współczesnej”, „Kulturze Liberalnej”, „Gazecie Wyborczej”, „Studia Litteraria et Historica”, „Stanie Rzeczy”, „op.cit.,”, „Barbarzyńcy”, „Didaskaliach” i „Glissandzie”. Współredagował tom zbiorowy „Miasto na żądanie. Aktywizm, polityki miejskie, doświadczenia” (WUW 2014). Stypendysta Narodowego Centrum Nauki i Miasta Stołecznego Warszawy, autor nominowanego do Nagrody Literackiej Nike tomiku poetyckiego „Skarb piratów” (Lampa i Iskra Boża 2013).
W stowarzyszeniu Miasto Moje A w Nim od 2012 roku, współorganizował m.in. warsztaty adbustingu w ramach festiwalu Warszawa W Budowie w Muzeum Sztuki Nowoczesnej.Filip KatnerFilip Katner – członek Zarządu

Na co dzień pracuje dla Parlamentu Europejskiego. Specjalizuje się w komunikacji społecznej. Prawnik z wykształcenia. Działacz społeczny. Współpracuje z Miasto Moje A w Nim od 2013 r.
Pomysłodawca i współkoordynator ogólnopolskiej kampanii „Posprzątajmy reklamy. Wstawmy zęby ustawie krajobrazowej”, która zakończyła się skutecznym wprowadzeniem obywatelskich zmian do tzw. „ustawy krajobrazowej” w 2015 r.
Związany z warszawskimi lokalami Koszyki, Plan B, Powiększenie


Nad pracami Zarządu czuwa Komisja Rewizyjna


artur_zadrozińskiArtur Zadroziński

Geograf, kartograf, geoinformatyk. Miłośnik architektury modernistycznej i zabytków. Podróżnik. Niepraktykujący pilot wycieczek, przewodnik po Warszawie i nauczyciel geografii. W stowarzyszeniu zajmuje się m.in. kwestiami technologicznymi w projekcie „Audyt reklamowy dla Warszawy”.Kamil CzarnieckiKamil Czarniecki

Absolwent Wydziału Zarządzania na UW, przedsiębiorca. Stara się udowadniać, że biznesowi nie służy reklamowa „wolna amerykanka”.Dominik PucekDominik Krzysztof Pucek

Aktywista miejski, społecznik, miłośnik Grochowa i prawobrzeżnej Warszawy. Radny osiedla Grochów Centrum. Laureat plebiscytu Patriotycznie Zakręceni za inicjatywę Chcemy Veturilo na Grochowie. Współprzewodniczący Koła Warszawskiego Partii Zieloni.

Comments are closed.